22Wrz2018

Intencje Mszalne

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

23 – 29.09.2018 Czas zwykły

 

23/09/2018  XXV   Niedziela w Ciągu Roku

07:30  W i Rocznicę Sakramentu Małżeństwa Daniela i Pauli Kwasek

09:00 (Markocice) W i Rocznicę Sakramentu Małżeństwa Michała i Kingi of. rodzina

10:30   + rodzice: Maria i Stanisław oraz + bracia Czesław i Janusz

12.00 W intencji Alicji Pluta dziękczynna za sukcesy w nauce z prośbą o Boże Błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.

12.00 W intencji Tomasza Pluta dziękczynna za sukcesy w nauce z prośbą o Boże Błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.

17:00    + Janusz Siek (gregorianka )

24/09/2018 Poniedziałek  

  7:00   + Janusz Siek (gregorianka )

7.00 +Władysława (k) w 3 rocznicę śmierci i + Jan

17:00  W 16 rocznicę śmierci Józef Wichliński

25/09/2018 Wtorek

  7:00   W intencji Stanisławy o szczęśliwy przebieg operacji

17:00   + Janusz Siek (gregorianka )

17.00 + Zofia Starczewska w 30 dniu po pogrzebie

26/09/2018  Środa

  7:00    + Janusz Siek (gregorianka )

INTENCJE ZBIOROWE ZA PRZYCZYNĄ MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

17:00  Zmarli polecani w wypominkach przez rodziny zamieszkałe przy ul. Szymanowskiego, Karłowicza, Różyckiego, Wieniawskiego, Fałata, Chopina, Komedy-Trzcińskiego

17.00 + Regina Wojciechowska w I rocznicę śmierci

17.00  W intencji rodziny Walerii i Bogdana Zdybel o dar Bożego błogosławieństwa, opiekę Matki Bożej oraz o łaskę zdrowia.  (4)

17.00 W intencji Małżeństwa Małgorzaty  i  Mirosława Wichlińskich (5)

17.00  W intencji rodziny  Andrzeja I Beaty Gordienko (7)

17.00 O łaskę dobrego przygotowania się do sakramentu Małżeństwa dla Anny

i Michała(8)

17.00   W intencji Marzeny, Roberta i Rafała za ich rodziny o dar wiary, nadziei i miłości (6)

17.00  O pokój Boży dla Teresy i jej rodziny (6)

17.00  W intencji Moniki i Michała Klinza  (6)

17.00  W intencji Stanisławy Marchewka o dar Bożego błogosławieństwa, opiekę Matki Bożej oraz o łaskę zdrowia i w intencji  całej rodziny. (4)

27/09/2018  Czwartek

07:00  + Janusz Siek (gregorianka)

17:00 Za Ojczyznę

28/09/2018   Piątek

  7:00  + Albina Kirkiewicz w rocznicę śmierci

  9:00 (Markocice)

17.00  + Katarzyna Motyka w 2 rocznicę śmierci of. Ojciec

17:00  + Janusz Siek (gregorianka)

29/09/2018  Sobota 

   9:00   + Janusz Siek (gregorianka

17:00  W intencji Tomasza w dniu urodzin

22Wrz2018

ogłoszenia duszpasterskie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Bogatyni

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Parafia rzymskokatolicka św. Maksymiliana Marii Kolbego w Bogatyni

 

  1. Spotkania w nadchodzącym tygodniu: W Poniedziałek kl. VII i VI godz. 16.00, We wtorek o godz. 15.45 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. o 00 Schola Parafialna ,  W Środę po Mszy Odnowa w Duchu Świętym, W Czwartek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego. W piątek po Mszy spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza także po Mszy w Piątek  spotkanie Scholi Dorosłych. w sobotę Spotkanie Młodzieżowej Oazy na 11.00.
  2. Parafia Piotra i Pawła i „Stowarzyszenie Zło dobrem zwyciężaj” zapraszają na pielgrzymkę do źródeł chrzcielnych: Kalisz, Licheń, Skulsk, Gniezno, Biskupin, Ostrów Lednicki i Świebodzin.
  3. Zapraszamy na pielgrzymkę do Krzeszowa Wspólnoty Żywego Różańca, 6X, zgłoszenia do przyszłej niedzieli koszt 45 zł, a także w Krzeszowie 7.X jest spotkanie dla dzieci z bardzo ciekawym programem.
  4. W tym tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek bł. Władysława z gielniowa, we środę Św. Kosmę i Damiana, we czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława. w sobotę św. archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  5. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Tornister pełen uśmiechów”, dary rzeczowe przydatne dla uczniów można składać w przedsionku kościoła, dołączając na karteczce dane darczyńcy.
  6. Nasza Parafia tak jak w roku ubiegłym organizuje wyjazd na Jarmark adwentowy w tym roku do Miśni do Niemiec 8 grudnia (2 sobota grudnia). Miśnia leży nad Łabą, ok. 26 km od Drezna. Słynie z produkcji wina oraz porcelany miśnieńskiej. Koszt wyjazdu 135 zł. W cenie przejazdy, przewodnik i ubezpieczenie. Liczba miejsc jest ograniczona. Mamy już ponad połowę autokaru zapraszamy do zapisów w zakrystii kancelarii. Zostało tylko kilkanaście miejsc.
  7. Firma Green Office Ecologie przeprowadza zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, uzyskane środki z utylizacji tego sprzętu będą wykorzystane na pomoc misjom świętym. Zużyty sprzęt można przynosić do przedsionka kościoła do 3 października.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez parafian z ul. Matejki, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Karłowicza, Różyckiego, Komedy – Trzcińskiego, Chopina. i za złożoną ofiarę. Za tydzień, prosimy o pomoc w sprzątaniu Parafian z ul. Malczewskiego i Chełmońskiego.  Bóg zapłać za posprzątanie kaplicy w Markocicach przez Parafian z ul. Wąskiej. Za tydzień prosimy o pomoc w sprzątaniu Parafian z ul. Górnej
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  10. Parafialny Zespół Caritas informuje że Caritas Diecezji Legnickiej utworzył dla Państwa Marioli i Krzysztofa poszkodowanym w pożarze ich domostwa konto nr 57 1600 1156 1000 0017 z dopiskiem Mariola i Krzysztof- Bogatynia, na to konto można przekazywać środki na budowę nowego domu.
  11. Naszym Parafianom, życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej, wstawiennictwa naszych św. patronów: św. Maksymiliana,  św. Urszuli, św. Karola, św. Faustyny i św. Jana Pawła II, bł Ruperta.
3Wrz2018

sprzątanie kaplicy

                    

 Harmonogram sprzątania Kaplicy w Markocicach 2018

Sprzątanie rozpoczyna się w piątek po porannej Mszy Świętej lub w sobotę o godz. 10.00.
Rodziny, które sprzątają w danym tygodniu i ci, którzy nie mogą pomóc fizycznie w utrzymaniu czystości w kaplicy,
zwyczajowo składają ofiarę na potrzeby kościoła związane ze sprzątaniem.

Dla udogodnienia podane zostały poniżej dwie formy grafików. Proszę się z nimi zapoznać.
1   Górska: 03.03, 16.06, 15.09, 22.12

  1. Wąska: 10.03, 23.06, 22.09, 29.12 
  2. Górna: 17.03, 30.06, 29.09 
  3. Fałata: 24.03, 07.07, 06.10 
  4. Główna – do kaplicy: 31.03, 14.07. 13.10 
  5. Główna – do p. Koperwas: 07.04, 21.07, 20.10 
  6. Główna – do końca: 05.01, 14.04, 21.07, 27.10 
  7. Kościuszki: 13.01, 21.04, 28.07, 03.11 
  8. Dąbrowskiego: 20.01, 28.04, 04.08, 10.11 
  9. Grottgera: 27.01, 05.05, 11.08, 17.11 
  10. Izerska, Jesienna, Letnia, Sudecka, Wiosenna, Karkonoska: 03.02, 12.05, 18.08, 24.11 
  11. Nadrzeczna i Leśna: 10.02, 19.05, 25.08, 01.12 
  12. Kolejowa i Kopernika: 17.02, 26.05, 01.08, 08.12 
  13. Kolejowa blok nr 4: 24.02, 09.06, 08.09, 15.12 

 

1Wrz2018

sprzątanie kościoła

                    

 

Harmonogram sprzątania kościoła 2018

Sprzątanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 10.00.
Rodziny, które sprzątają w danym tygodniu i ci, którzy nie mogą pomóc fizycznie w utrzymaniu czystości w kościele,
zwyczajowo składają ofiarę na potrzeby kościoła związane ze sprzątaniem.

Dla udogodnienia podane zostały poniżej dwie formy grafików. Proszę się z nimi zapoznać.

Harmonogram sprzątania kościoła 2018

  1. Wyczółkowskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26: 03.02, 23.06, 20.10
  2. Wyczółkowskiego 32, 32a, 34, 36, 40, 42: 10.02, 30.06, 27.10,
  3. Wyczółkowskiego 44, 46, 48, 50 ABCD: 17.02, 07.07, 03.11
  4. Wyczółkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13a: 24.02, 14.07, 03.11
  5. Wyczółkowskiego 19, 21, 23, 25, 27, 29: 03.03, 21.07, 10.11
  6. Słowiańska, Warszawska: 10.03, 28.07, 17.11
  7. Styki, Olgi Boznańskiej: 17.03, 04.08, 24.11
  8. Kossaka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18: 24.03, 11.08, 01.12
  9. Kossaka 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36: 07.04, 18.08, 08.12, 
  10.   Kossaka 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54:14.04, 25.08, 15.12 
  11.   Kossaka 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23: 21.04, 01.09, 29.12
  12.   Kossaka 25, 27, 29, 31, 33, 35: 28.04, 08.09
  13.   Kossaka 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49: 05.05, 15.09
  14.   Matejki, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Karłowicza, Różyckiego, Komedy – Trzcińskiego, Chopina: 05.01, 12.05, 22.09
  15.   Malczewskiego, Chełmońskiego: 13.01, 19.05, 29.09
  16.   Zamoyskiego 1-27 (parzyste i nieparzyste): 20.01, 09.06, 06.10
  17.   Zamoyskiego 28 i 30 ABCD:  27.01, 16.06, 13.10

Bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu wszystkie osoby należące do grup oraz tych, którzy będą dysponowali wolnym czasem 
w sobotę:

– 24 marzec przed Niedzielą Palmową;

– 31 marzec – przed Wigilią Paschalną, po poświęceniu pokarmów na stół wielkanocny;

– 26 maja  – sprzątają rodzice dzieci przystępujących do I Komunii Świętej;

– 22 grudnia – przed Wigilią Bożego Narodzenia

28Lip2013

Skrzynka intencji

Bracia i Siostry!

      Coraz częściej polecacie różne sprawy modlitwom naszej wspólnoty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uruchamiamy skrzynkę intencji, na którą możecie wysyłać swoje intencje. Bedziemy je polecać przez cały tydzień modląc się na Mszach Świętych i nabożeństwach, adorując Pana Jezusa codziennie rano i w niedzielę o godz. 16.00.

      Ufam, że modlitwa wielu Braci i Sióstr pomoże nam wspólnie „podbić Niebo”. Ufam też, że wstawiennictwo Matki Bożej, św. Michała Archanioła,
św. Maksymiliana, bł. Jana Pawła II i wielu naszych świętych Patronów oraz Aniołów i Archaniołów przyczyni się do wypełnienia woli Bożej w naszym codziennym życiu.

ks. Robert Serafin, proboszcz

 

25Lut2013

zmarli w listopadzie

2 listopada
2012 – WYSOCKI Henryk
2014 – BOŻEK Arkadiusz Krzysztof

 

3 listopada
2007 – ZAJDZIŃSKI Czesław
2010 – SKUDZIŃSKI Marian
2014 – BOROWIK Jadwiga Zdzisława

 

4 listopada
1997 – PAWEŁOSZEK Franciszka
2001 – PRYJDA Genowefa

 

5 listopada
2004 – GŁUCHAN Kazimierz
2007 – GOSK Irena

 

6 listopada
2002 – MAŁECKA Wiesława
2004 – MIĄSIK Czesława
2014 – PRZYSZLAK Tomasz Piotr

 

7 listopada
1998 – ANDRZEJCZYK Stefania
2000 – JAKUBOWSKI Stanisław
2002 – GAŁKA Józef
2009 – MATUSZCZYK Marian

 

8 listopada
1997 – MŁYNARCZYK Waldemar
2008 – MARSZAŁEK Piotr
2014 – KACZMAREK Konrad Leon

 

9 listopada
2002 – DOBRZYNIEWSKA Anna
2006 – MAMZER Mieczysław
2006 – KUCHARSKA Mirosława

 

10 listopada
1999 – KUCHARCZYK Genowefa

 

11 listopada
2010 – WŁODARCZYK Waldemar

 

12 listopada
2003 – KACZMARCZYK Krystyna

 

13 listopada
1996 – ŁUKÓW Stefan
2001 – WIŚNIEWSKI Józef
2002 – SOKOŁOWSKI Wojciech
2002 – DUSZA Marianna
2007 – CERANOWSKI Stanisław
2010 – STASZCZUK Janusz
2014 – POLAKOWSKI Marian

14 listopada
2010 – LATOS Krystyna
2014 – WARSOCKI Franciszek Stanisław

 

15 listopada
2007 – WAJS Czesław
2012 – MADEJ Edward
2014 – BORZĘCKA Zofia Krystyna

 

16 listopada
2005 – RATKOWSKI Ireneusz

 

17 listopada
1999 – PRUSIK Czesław
2008 – SOŃTA Jadwiga
2012 – WALASZKO Piotr

 

19 listopada
2003 – LEGEŻYŃSKI Adam

 

20 listopada
2014 – RYSZKOWSKI Jacek Zygmunt

 

21 listopada
1995 – ZAJDZIŃSKA Jadwiga
2010 – BĄKOWICZ Józef

 

22 listopada
2005 – GRAS Hanna
2006 – LITWIN Józefa

 

23 listopada
2003 – STAŃCZYK Zenobia
2005 – JADCZAK Marian
2005 – BOROWIK Andrzej

 

25 listopada
1995 – SZAKIEL Alfons
2003 – OGRODNICZAK Gertruda
2009 – KOBUS Stanisława

 

28 listopada
2014 – BRAŁKOWSKA Bernarda

 

29 listopada
1995 – STARCZEWSKI Zygmunt
2008 – FUŁAWKA Tadeusz

 

30 listopada
1997 – WILCZYŃSKI Stefan

 

25Lut2013

zmarli w styczniu

1 stycznia
2005 – WACHOWIAK Seweryna

 

2 stycznia
2008 – ŻAK Mirosław
2012 – SOMMER Barbara

 

3 stycznia
2010 – ŻEBROWSKI Antoni

 

4 stycznia
2004 – DAJEWSKI Henryk

 

5 stycznia
2002 – GRASS Aleksander

 

6 stycznia
1995 – STANCZYK Tadeusz
2001 – BĄKOWICZ Gizela

 

7 stycznia
1996 – CIUPKO Kazimierz
1998 – KACZKOWSKI Marek
2000 – KWIATKOWSKI Arkadiusz
2005 – GARLIŃSKA Agnieszka

 

8 stycznia
2015 – PIETRUSZKA Roman Sławomir

 

9 stycznia
1997 – DOBRZYNIEWSKI Piotr
2002 – WRONKA Edward
2012 – BUKOWIECKA Wiktoria

10 stycznia
1998 – SZCZEPKOWSKI   Krzysztof
2010 – LIBIK Jan
2010 – WORONECKI Zbigniew

 

11 stycznia
2001 – MARZEC Genowefa
2009 – MALINOWSKA Danuta

 

12 stycznia
2001 – MAZUR Walery
2008 – MURAK Jan

 

13 stycznia
1996 – SZREDER Zbigniew
2000 – ZIAJA Władysław
2001 – RODZEŃ Ludwik
2008 – GORCZYŃSKI Józef

 

14 stycznia
2015 – ZAWIŁA Jerzy Jan

 

15 stycznia
1995 – SIEMIERNIK Zbigniew
2007 – MARCINIAK Andrzej

16 stycznia
2005 – KOTALA Klara
2008 – MOTYKA Teresa

 

17 stycznia
1999 – FRASZCZAK Weronika
2006 – TOKAR Henryk
2007 – STĘPCZYŃSKA Grażyna

 

18 stycznia
2001 – GRZEDZIŃSKA Stefania

  

19 stycznia
1999 – DRZEWIECKI Antoni
2009 – MILEWSKA Halina

 

20 stycznia
2014 – SZCZERBIŃSKA Danuta Henryka

21 stycznia
2005 – RYBIANÓW Artur
2013 – WIECZORKOWSKA Katarzyna Aneta

 

22 stycznia
2013 – WIŚNIEWSKI Lech Andrzej

 

23 stycznia
2014 – KRĘŻEL Waldemar

 

24 stycznia
2005 – ŚLĘŻAK Eliza

 

25 stycznia
2015 – MICHNIEWICZ Antoni

 

26 stycznia
1999 – IŻYCKI Czesław
2007 – PASTUSZKO Zdzisław

 

27 stycznia
1998 – FALECKA Marianna
2000 – GRABOWSKA Kazimiera

 

28 stycznia
2010 – WIŚNIEWSKA Wanda

 

29 stycznia
1999 – SIKORA Jan
2008 – CISEK Ryszard
2015 – KRÓWKA Aleksander Stanisław

 

30 stycznia
2000 – STAROSTA Janina

 

25Lut2013

zmarli w grudniu

1 grudnia
1995 – GRYSZCZYSZYN Anna
2004 – GOŚCINIAK Bernard
2007 – MILEWSKI Kazimierz
2008 – SMĘDRA Jan

 

3 grudnia
2009 – BOROWIK Jarosław

 

4 grudnia
2012 – WERKOWSKI Piotr

 

5 grudnia
1999 – JASKULSKI Grzegorz
2004 – JARMOLIŃSKI Adam

 

6 grudnia
2000 – KOCH Barbara

 

7 grudnia
1997 – MALINOWSKA Marianna
1997 – CHWIEDZIAK Henryk
1998 – SZEWCZYK Wiesław
2006 – MARCINIAK Zenona

 

8 grudnia
1998 – ZIÓŁKOWSKI Marcin
2008 – ŚWIŁO Zofia
2010 – KUŚ Zdzisław

 

9 grudnia
2009 – JAKUBIEL Tadeusz
2010 – WĄŻ Józef

 

10 grudnia
2009 – SKONECZNA Rozalia

 

11 grudnia
2009 – SZEWCZYK Aleksander
2010 – SŁOMIŃSKA Barbara

 

12 grudnia
2015 – HRUBY Elżbieta Stanisława

 

13 grudnia
2001 – ŻUREK Natalia

 

14 grudnia
2000 – WITKOWSKA ANNA

15 grudnia
2002 – ABRATKIEWICZ Wiesława
2006 – BEDNAREK Krzysztof
2010 – MASŁOWSKI Władysław

 

16 grudnia
2000 – WICIARZ Włodzimierz
2005 – LEGEŻYŃSKI Marian

 

17 grudnia
1996 – ZADROŻNA Ksenia
2012 – KOSIEK Helena

 

18 grudnia
1997 – WOLANIN Józef

 

19 grudnia
2004 – WIATROWSKA Stanisława

 

21 grudnia
2002 – RUDZIS Urszula
2004 – PIOTROWSKI Franciszek
2010 – ZIELIŃSKA Władysława

 

22 grudnia
2010 – MĄDROCH Józef

 

23 grudnia
2001 – SZAKIEL Jerzy

 

24 grudnia
2010 – GRZESIAK Władysława

 

26 grudnia
1996 – RZEPKA Aniela
1997 – WRONKA Jadwiga
2003 – DROSZCZ Robert

 

27 grudnia
2003 – WŁODARCZYK Zofia

 

29 grudnia
1996 – MICHALSKI Zenon
2008 – GALOCH Janina

 

30 grudnia
2004 – GRECZYŁO Marian
2006 – KUPCZYK Helena

 

25Lut2013

zmarli w lutym

3 lutego
2011 – POLIWKA Józef

 

4 lutego
2014 – ZEGAROWICZ Leszek Władysław

 

5 lutego
2010 – MARCHLEWICZ Marian

 

6 lutego
2012 – GRUSZKO Józef

 

7 lutego
2000 – KWIATKOWSKI Arkadiusz
2015 – KURZAWA Agnieszka

 

9 lutego
2006 – STASZEWSKI Zenon

 

10 lutego
1998 – BEMBENEK Julian

 

11 lutego
1998 – BATOR Mieczysław
2007 – SIKORA Franciszek
2012 – STANDO Zdzisław

 

12 lutego
2008 – PATRYARCHA Stanisław

 

13 lutego
2008 – KUSIAK Marian
2008 – WIECZOREK Urszula
2011 – MARZEC Zdzisław 

 

14 lutego
1996 – CHLEBNA Łucja
2006 – DANIELECKI Zbigniew

 

15 lutego
1995 – NOWIS Janina
2003 – KIDAŁO Andrzej
2006 – MOCZAN Jolanta
2006 – WALASZKO Beata
2013 – BALCEREK  Marian

16 lutego
2006 – CEPOSKI Adam

 

17 lutego
2009 – JANKOWSKI Janusz

 

18 lutego
1997 – POWIERSKA Władysława
2007 – WOLNA Genowefa

 

19 lutego
1998 – PATRYARCHA Anna
2005 – NARYDZYNKOWSKA Teodora

 

20 lutego
2006 – BERENS Weronika
2015 – MAJZA Roman

 

21 lutego
2003 – KURANTOWICZ Halina

 

23 lutego
1995 – SORBIAN Stanisław
2007 – ADAMSKA Janina
2013 – CHOJNACKA Teresa Feliksa

 

24 lutego
1999 – BIELAWA Tadeusz
2004 – KLEMT Piotr
2012 – ABRATKIEWICZ Piotr

 

25 lutego
2003 – ANKLEWICZ Piotr
2014 – URBANIAK Teresa

 

26 lutego
2012 – KOSTRZEWSKI Stanisław
2014 – MICHALAK Stanisław

 

27 lutego
2013 – TRYC Stanisław

 

28 lutego
2002 – STASIAK Tadeusz

25Lut2013

zmarli w marcu

3 marca
1996 – STYCZYŃSKA Bożena
2012 – WOŁOSZYN Jan

 

5 marca
2001 – WIŚNIEWSKA Helena
2015 – DUDUĆ Małgorzata

 

6 marca
1997 – MALINA Angelika
2013 – KUBICA Aneta Anna

 

7 marca
2001 – KLEMENS Helena
2004 – MALINOWSKA Apolonia

 

8 marca
2007 – IŻYCKI Henryk
2007 – RAŁOWICZ Andrzej

 

9 marca
1999 – WITKOWSKA Dorota
2011 – JAŚKIEWICZ Bogdan

 

11 marca
2003 – LISOWSKA Hanna
2003 – PĘCIKIEWICZ Rozalia

 

12 marca
1998 – ZYGMUNT Anna
1999 – PAWELCZAK Zbigniew
2014 – OLEJNICZAK Janusz

 

14 marca
1996 – STANDO Józef
1999 – SADKOWSKI Stanisław
2000 – IGNACY Mieczysław
2006 – STELMASZCZUK Stefania

 

16 marca
1998 – CHLEBNY Hipolit
2002 – PAWLONKA Władysław
2005 – ŁAPYR Helena
2010 – BÖHME Małgorzata

17 marca
2015 – CHRÓŚCICKI Roman

 

18 marca
1999 – ŁUKASZ Zofia
2002 – DZIATKIEWICZ Stanisław

 

19 marca
2015 – WAŁĘZA Jerzy

 

20 marca
1997 – PIOTROWSKI Piotr

 

21 marca
2007 – MIELCARZ Marta
2013 – GAJEWSKI Józef

 

24 marca
2000 – BIEGARCZYK Ryszard

 

25 marca
2011 – MARCINIAK Jan
2015 – CHRÓŚCICKA Helena

 

27 marca
2014 – CISEK Anna

 

28 marca
2004 – DZIEDZIC Henryk

 

30 marca
2003 – CICHOWICZ Zdzisław
2004 – ODUCHOWSKI Leszek
2015 – SZULENIN Cecylia
 

31 marca
1998 – WERNER Günter
2003 – SYBILSKI Janusz
2010 – NOWICKI Mikołaj