17Lis2018

ogłoszenia duszpasterskie

Parafia Rzymskokatolicka
pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego
w Bogatyni

    XXXIII   NIEDZIELA ZWYKŁA  18.XI. 2018

  1. Dziękujemy wszystkim za modlitwę wypominkową, zmarli polecani w tegorocznych wypominkach będą uczestniczyć w owocach mszy św. Nowennowych odprawianych we środy, zapraszamy od lutego do tej formy modlitwy.
  2. Witamy w naszej Parafii ks. Diakona Tomasza i kleryka I roku Kacpra, którzy zachęcą nas do modlitwy w intencji powołań, można będzie również nabyć kalendarz cegiełkę na potrzeby naszego Seminarium.
  3. W tym tygodniu w liturgii czcimy we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, w środę Ofiarowanie NMP, we czwartek św. Cecylii, w sobotę św. męczenników: Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy,  w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
  4. Z racji wspomnienie św. Cecylii patronki śpiewu i muzyki kościelnej składamy serdeczne podziękowania i życzenia Scholi dziecięco młodzieżowej, Scholi  dorosłych, osobom prowadzącym schole, Paniom Małgorzacie i Wiktorii Kochanowskim które podjęły trud nauki gry na organach w studium  Organistowskim w Legnicy.
  5. Dziękujemy za ofiary niedzieli inwestycyjnej na tacę zebrano 2526,5zł ofiar indywidualnych 2520 zł serdeczne Bóg zapłać za Waszą życzliwość.
  6. W niedzielę Chrystusa Króla zostaną poświęcone opłatki i od soboty 1.XII będą roznoszone do naszych domów. Ofiary opłatkowe zostaną przeznaczone na posadzkę kamienną  koszt tej inwestycji to prawie 100 tyś zł, w ubiegłym roku z ofiar opłatkowych zebrano 27 tyś zł. przeznaczone na prace budowlane. Dziękujemy osobom, które pomogą roznieść opłatki ciągle czekamy na kolejne chętne do pomocy osoby.
  7. Spotkania w nadchodzącym tygodniu: w Poniedziałek 7 klasa szkoły podstawowej o 16.00 we wtorek o  00 schola parafialna,  dzieci przygotowujące się do i komunii św. we wtorek 15.30. w Środę po mszy odnowa w Duchu Świętym, Czwartek Krąg Biblijny po Mszy, w Piątek LSO po Mszy  a w Sobotę o 11.00 Grupa młodzieży.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez parafian z ul. Słowiańskiej i Warszawskiej i za ofiarę  ze Słowiańskiej 100  zł.  za tydzień, prosimy o pomoc w sprzątaniu parafian z ul. Styki i Olgi Boznańskiej.  bóg zapłać za posprzątanie kaplicy w Markocicach przez parafian z ul.   za tydzień prosimy o pomoc w sprzątaniu parafian z ul. Izerska, Jesienna, Letnia, Sudecka, Wiosenna i Karkonoska.   
  9. Jerycho Różańcowe w Parafii Apostołów Piotra i Pawła jako dziękczynienie w 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Rozpoczęcie – niedziela 18.11.2018 o godz. 18.00 a zakończy się w sobotę 24 listopada Mszą Świętą o godzinie 9.00. tego samego dnia o godzinie 10.00 zostanie odmówiony różaniec pod krzyżem pojednania Narodów na styku trzech granic.
  10. Spotkanie Rady Parafialnej w niedzielę 2.XII o godz.: 18.00 serdecznie zapraszam na plebanię.
  11. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje Mszy Świętych.
  12. Zbieramy kolejny raz odpady wosku, by je zamienić na nowe świece do kościoła. Serdecznie prosimy o pomoc. odpady można zostawiać w przedsionku kościoła.
  13. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. w dodatku legnickim mamy artykuł o obchodach 150 rocznicy Kościoła Niepokalanego Poczęcia NMP w Bogatyni, czy też o pobłogosławieniu Grobu dzieci utraconych w Olszynie. Lektura prasy katolickiej to uczenie się kościoła oraz podpatrywanie jak jeszcze lepiej można spełniać misję świadectwa wiary dla świata.
  14. Wszystkim uczestnikom dzisiejszej modlitwy życzymy wielu łask bożych, opieki matki bożej, wstawiennictwa naszych św. patronów.
17Lis2018

Intencje Mszalne

18/11/2018  XXXIII  Niedziela w Ciągu Roku

07:30  + Krzysztof Zbrzyzny w 30 dniu po pogrzebie.

09:00 W intencji Andrzeja w rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski.

09:00 W intencji  Wiesławy w dniu urodzin o dar zdrowia, boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

10:30  W intencji Nikodema Sapielskiego w 68 rocznicę urodzin o dar Bożego błogosławieństwa, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia

10:30  W intencji Tadeusza Piaseckiego  w 73 rocznicę urodzin o dar Bożego błogosławieństwa, opiekę Matki Bożej i łaskę zdrowia.

12:00 + Eugeniusz Śliwiński – dar  urodzinowy od najbliższych.

17:00 + Ojciec Eugeniusz w 10 rocznicę śmierci, syn Piotr w 2 rocznicę śmierci i wszyscy zmarli z rodziny Trojanowskich.

19/11/2018 Poniedziałek  

7:00  WOLNA  INTENCJA

17:00 + Jerzy Toma. Ofiaruje Katarzyna.

20/11/2018 Wtorek

  7:00   WOLNA  INTENCJA

17:00   + Alina Sommerfeld  w 30 dniu po pogrzebie.

21/11/2018  Środa

  7:00    WOLNA  INTENCJA

INTENCJE ZBIOROWE ZA PRZYCZYNĄ MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

17:00 W intencji kapłanów

17:00 O łaskę dobrego przygotowania do Sakramentu małżeństwa dla Anny i Michała

17:00 W intencji księży posługujących w naszej Parafii o zdrowie
i potrzebne łaski (6)

17:00 O łaskę dobrego przygotowania do sakramentu Małżeństwa dla Michała i Anny (5)

17:00  W intencji Ireneusza o wyzwolenie z alkoholizmu i boże błogosławieństwo w jego życiu (5)

17.00  O uzdrowienie duszy i ciała Agnieszki i o uzdrowienie relacji w rodzinie.(2)

17.00 + Wiesława Kukulska w rocznicę śmierci.

22/11/2018  Czwartek

07:00  WOLNA  INTENCJA

17:00 + Alfred Koźmiński.

23/11/2018   Piątek 

7:00  WOLNA  INTENCJA

9:00 (Markocice) WOLNA  INTENCJA

17:00 + Waldemar Wawrzyn  w 30 dniu po pogrzebie.

24/11/2018  Sobota 

   9:00  + Dariusz Kozioł i Marianna Mikuć

17:00  + Helena i Jan Mizdal oraz Zofia PATEREK

3Wrz2018

sprzątanie kaplicy

                    

 Harmonogram sprzątania Kaplicy w Markocicach 2018

Sprzątanie rozpoczyna się w piątek po porannej Mszy Świętej lub w sobotę o godz. 10.00.
Rodziny, które sprzątają w danym tygodniu i ci, którzy nie mogą pomóc fizycznie w utrzymaniu czystości w kaplicy,
zwyczajowo składają ofiarę na potrzeby kościoła związane ze sprzątaniem.

Dla udogodnienia podane zostały poniżej dwie formy grafików. Proszę się z nimi zapoznać.
1   Górska: 03.03, 16.06, 15.09, 22.12

  1. Wąska: 10.03, 23.06, 22.09, 29.12 
  2. Górna: 17.03, 30.06, 29.09 
  3. Fałata: 24.03, 07.07, 06.10 
  4. Główna – do kaplicy: 31.03, 14.07. 13.10 
  5. Główna – do p. Koperwas: 07.04, 21.07, 20.10 
  6. Główna – do końca: 05.01, 14.04, 21.07, 27.10 
  7. Kościuszki: 13.01, 21.04, 28.07, 03.11 
  8. Dąbrowskiego: 20.01, 28.04, 04.08, 10.11 
  9. Grottgera: 27.01, 05.05, 11.08, 17.11 
  10. Izerska, Jesienna, Letnia, Sudecka, Wiosenna, Karkonoska: 03.02, 12.05, 18.08, 24.11 
  11. Nadrzeczna i Leśna: 10.02, 19.05, 25.08, 01.12 
  12. Kolejowa i Kopernika: 17.02, 26.05, 01.08, 08.12 
  13. Kolejowa blok nr 4: 24.02, 09.06, 08.09, 15.12 

 

1Wrz2018

sprzątanie kościoła

                    

 

Harmonogram sprzątania kościoła 2018

Sprzątanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 10.00.
Rodziny, które sprzątają w danym tygodniu i ci, którzy nie mogą pomóc fizycznie w utrzymaniu czystości w kościele,
zwyczajowo składają ofiarę na potrzeby kościoła związane ze sprzątaniem.

Dla udogodnienia podane zostały poniżej dwie formy grafików. Proszę się z nimi zapoznać.

Harmonogram sprzątania kościoła 2018

  1. Wyczółkowskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26: 03.02, 23.06, 20.10
  2. Wyczółkowskiego 32, 32a, 34, 36, 40, 42: 10.02, 30.06, 27.10,
  3. Wyczółkowskiego 44, 46, 48, 50 ABCD: 17.02, 07.07, 03.11
  4. Wyczółkowskiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13a: 24.02, 14.07, 03.11
  5. Wyczółkowskiego 19, 21, 23, 25, 27, 29: 03.03, 21.07, 10.11
  6. Słowiańska, Warszawska: 10.03, 28.07, 17.11
  7. Styki, Olgi Boznańskiej: 17.03, 04.08, 24.11
  8. Kossaka 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18: 24.03, 11.08, 01.12
  9. Kossaka 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36: 07.04, 18.08, 08.12, 
  10.   Kossaka 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54:14.04, 25.08, 15.12 
  11.   Kossaka 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23: 21.04, 01.09, 29.12
  12.   Kossaka 25, 27, 29, 31, 33, 35: 28.04, 08.09
  13.   Kossaka 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49: 05.05, 15.09
  14.   Matejki, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Karłowicza, Różyckiego, Komedy – Trzcińskiego, Chopina: 05.01, 12.05, 22.09
  15.   Malczewskiego, Chełmońskiego: 13.01, 19.05, 29.09
  16.   Zamoyskiego 1-27 (parzyste i nieparzyste): 20.01, 09.06, 06.10
  17.   Zamoyskiego 28 i 30 ABCD:  27.01, 16.06, 13.10

Bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu wszystkie osoby należące do grup oraz tych, którzy będą dysponowali wolnym czasem 
w sobotę:

– 24 marzec przed Niedzielą Palmową;

– 31 marzec – przed Wigilią Paschalną, po poświęceniu pokarmów na stół wielkanocny;

– 26 maja  – sprzątają rodzice dzieci przystępujących do I Komunii Świętej;

– 22 grudnia – przed Wigilią Bożego Narodzenia

28Lip2013

Skrzynka intencji

Bracia i Siostry!

      Coraz częściej polecacie różne sprawy modlitwom naszej wspólnoty. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uruchamiamy skrzynkę intencji, na którą możecie wysyłać swoje intencje. Bedziemy je polecać przez cały tydzień modląc się na Mszach Świętych i nabożeństwach, adorując Pana Jezusa codziennie rano i w niedzielę o godz. 16.00.

      Ufam, że modlitwa wielu Braci i Sióstr pomoże nam wspólnie „podbić Niebo”. Ufam też, że wstawiennictwo Matki Bożej, św. Michała Archanioła,
św. Maksymiliana, bł. Jana Pawła II i wielu naszych świętych Patronów oraz Aniołów i Archaniołów przyczyni się do wypełnienia woli Bożej w naszym codziennym życiu.

ks. Robert Serafin, proboszcz

 

25Lut2013

zmarli w lipcu

1 lipca
2008 – POPŁAWSKI Marek
2015 – BUKO Edward

 

3 lipca
2006 – BALIŃSKI Artur

 

5 lipca
1999 – LŰCKMAN Jerzy
2012 – WANIOWSKI Sławomir

 

6 lipca
2015 – SZOT Stanisław
2015 – WIERCIMAG Franciszek Stanisław

 

7 lipca
1996 – JĘDRZEJCZYK Teodozja

 

8 lipca
2002 – URBAN Aleksander
2004 – RADZIWANOWSKI Antoni
2009 – SOWIŃSKI Witold

 

9 lipca
2004 – ZAKRASA Paweł
2007 – WOJCIECHOWSKI Antoni
2011 – PIERKO ZDZISŁAW

 

10 lipca
2008 – BĘBENEK Ryszard

 

11 lipca
2011 – KIDAŁOWSKA Krystyna

 

12 lipca
2012 – KOŚCIUKIEWICZ Grażyna
2013 – ŻÓŁKIEWSKI Alfred Ferdynand
2014 – WOJNA Franciszka

 

13 lipca
1995 – SZTELIGA Andrzej

 

14 lipca
2001 – ŚMIGIELSKA Krystyna

 

15 lipca
1995 – WILCZYŃSKA Waleria
2004 – ZDUN Marian
2015 – MICHALSKI Jan

16 lipca
2010 – BURZYŃSKI Witold

 

17 lipca
2000 – STANECKI Władysław
2011 – KRÓLIKOWSKI Łukasz

 

18 lipca
1999 – TAMA Sławomir
2014 – JANUS Daniel Władysław

 

19 lipca
2012 – LEWANDOWSKI Stefan

 

21 lipca
2003 – KUCHARSKI Henryk
2014 – ŻUBEREK Feliks

 

23 lipca
2007 – LIS Stanisław
2012 – WIATROWSKI Wojciech

 

24 lipca
1998 – GAWOROWSKI Leon
2000 – SROKA Stanisław
2014 – MAŁACHOWSKA Maria

25 lipca
1996 – KOBUS Hieronim
2006 – CIUPA Maria

 

27 lipca
2001 – KUŚNIERCZYK Irena

 

28 lipca
2013 – BOROWIK Zbigniew
2014 – WIERNEK Elżbieta Władysława

 

29 lipca
1998 – KUŹNIEWSKA Halina

 

30 lipca
2001 – DURLIK Krystyna
2004 – STOKŁOSA Helena

 

31 lipca
1999 – KSYKIEWICZ Stanisław
2007 – ZIÓŁKOWSKI Stefan
2013 – NOCUŃ Józef

25Lut2013

zmarli w sierpniu

1 sierpnia
2011 – LAZANOWICZ Zdzisław
2011 – ŁANKIN Józef

 

2 sierpnia
1999 – FRĄCZEK Józef

 

3 sierpnia
2005 – ŻUBEREK Roman
2008 – WITKOWSKA Kazimiera

 

4 sierpnia
1999 – JORDAN Kazimiera
2003 – NOWAKOWSKI Leszek
2010 – SZAJERKA Krystyna
2011 – POLAK Mirosław

 

5 sierpnia
1998 – RYBSKI Patryk
2009 – JĘDREJEK Marian

 

6 sierpnia
2005 – WALDEMAR Sebastian

 

7 sierpnia
2006 – SOBIESKA Joanna

 

8 sierpnia
2010 – KAWECKI Czesław
2010 –KOTALA Lucjan

 

9 sierpnia
2004 – KACPEREK Marek
2011 – SIEMIERNIK Eugeniusz
2015 – GRUSZCZYŃSKI Roman

 

10 sierpnia
1997 – WOLAK Józef
2000 – FLAGA Mariusz
2005 – GWARDECKI Stanisław

 

12 sierpnia
2005 – DRABIK Anna
2014 – FELUSIAK Kazimierz
2014 – WEBER Danuta Helena
2015 – OLEKSIK Stefan

 

13 sierpnia
2007 – ZAJĄC Mieczysław

 

14 sierpnia
2002 – DADUCH Jerzy

 

 

15 sierpnia
2003 – ŻUK Józef
2006 – KOBUS Marianna
2006 – TUSZYŃSKA Olga

 

17 sierpnia
1995 – BIALIK Zdzisław

 

18 sierpnia
1996 – JARZYŃSKA Karolina
1997 – GRABOWSKI Aleksander
2007 – TWARDOWSKA Teresa
2009 – ŁÓJ Adrian

 

20 sierpnia
1995 – GALOCH Zdzisław
2012 – GORDIENKO Genowefa
2014 – WALASZKO Bożena

 

21 sierpnia
1998 – ŻELAZO Aleksander
2004 – GIBAS Zbigniew
2012 – JURCZAK Józef
2015 – WĄSICKI Piotr Dawid

 

22 sierpnia
2013 – WITWICKA Teresa Władysława
2014 – KOWALSKI Stanisław

 

23 sierpnia
2003 – KACZMARCZYK Tadeusz
2008 – MIELCARZ Józef

 

24 sierpnia
2011 – LABISZAK Robert

 

26 sierpnia
2006 – PIASECKI Stanisław
2012 – JENDRYS Marian

 

27 sierpnia
1999 – MILEWSKI Jan
2000 – STANDO Danuta
2008 – JAKÓBIAK Henryka

 

28 sierpnia
2001 – ROMAN Marian
2014 – ZALESKI Zbigniew Stanisław
2015 – CHMURA Jolanta Czesława

29 sierpnia
2007 – SZAŁATA Stefan
2015 – BOJARUN Henryk
2015 – MURAK Katarzyna

 

31 sierpnia
2001 – SMOLAN Sabina

 

25Lut2013

zmarli w listopadzie

2 listopada
2012 – WYSOCKI Henryk
2014 – BOŻEK Arkadiusz Krzysztof

 

3 listopada
2007 – ZAJDZIŃSKI Czesław
2010 – SKUDZIŃSKI Marian
2014 – BOROWIK Jadwiga Zdzisława

 

4 listopada
1997 – PAWEŁOSZEK Franciszka
2001 – PRYJDA Genowefa

 

5 listopada
2004 – GŁUCHAN Kazimierz
2007 – GOSK Irena

 

6 listopada
2002 – MAŁECKA Wiesława
2004 – MIĄSIK Czesława
2014 – PRZYSZLAK Tomasz Piotr

 

7 listopada
1998 – ANDRZEJCZYK Stefania
2000 – JAKUBOWSKI Stanisław
2002 – GAŁKA Józef
2009 – MATUSZCZYK Marian

 

8 listopada
1997 – MŁYNARCZYK Waldemar
2008 – MARSZAŁEK Piotr
2014 – KACZMAREK Konrad Leon

 

9 listopada
2002 – DOBRZYNIEWSKA Anna
2006 – MAMZER Mieczysław
2006 – KUCHARSKA Mirosława

 

10 listopada
1999 – KUCHARCZYK Genowefa

 

11 listopada
2010 – WŁODARCZYK Waldemar

 

12 listopada
2003 – KACZMARCZYK Krystyna

 

13 listopada
1996 – ŁUKÓW Stefan
2001 – WIŚNIEWSKI Józef
2002 – SOKOŁOWSKI Wojciech
2002 – DUSZA Marianna
2007 – CERANOWSKI Stanisław
2010 – STASZCZUK Janusz
2014 – POLAKOWSKI Marian

14 listopada
2010 – LATOS Krystyna
2014 – WARSOCKI Franciszek Stanisław

 

15 listopada
2007 – WAJS Czesław
2012 – MADEJ Edward
2014 – BORZĘCKA Zofia Krystyna

 

16 listopada
2005 – RATKOWSKI Ireneusz

 

17 listopada
1999 – PRUSIK Czesław
2008 – SOŃTA Jadwiga
2012 – WALASZKO Piotr

 

19 listopada
2003 – LEGEŻYŃSKI Adam

 

20 listopada
2014 – RYSZKOWSKI Jacek Zygmunt

 

21 listopada
1995 – ZAJDZIŃSKA Jadwiga
2010 – BĄKOWICZ Józef

 

22 listopada
2005 – GRAS Hanna
2006 – LITWIN Józefa

 

23 listopada
2003 – STAŃCZYK Zenobia
2005 – JADCZAK Marian
2005 – BOROWIK Andrzej

 

25 listopada
1995 – SZAKIEL Alfons
2003 – OGRODNICZAK Gertruda
2009 – KOBUS Stanisława

 

28 listopada
2014 – BRAŁKOWSKA Bernarda

 

29 listopada
1995 – STARCZEWSKI Zygmunt
2008 – FUŁAWKA Tadeusz

 

30 listopada
1997 – WILCZYŃSKI Stefan

 

25Lut2013

zmarli w styczniu

1 stycznia
2005 – WACHOWIAK Seweryna

 

2 stycznia
2008 – ŻAK Mirosław
2012 – SOMMER Barbara

 

3 stycznia
2010 – ŻEBROWSKI Antoni

 

4 stycznia
2004 – DAJEWSKI Henryk

 

5 stycznia
2002 – GRASS Aleksander

 

6 stycznia
1995 – STANCZYK Tadeusz
2001 – BĄKOWICZ Gizela

 

7 stycznia
1996 – CIUPKO Kazimierz
1998 – KACZKOWSKI Marek
2000 – KWIATKOWSKI Arkadiusz
2005 – GARLIŃSKA Agnieszka

 

8 stycznia
2015 – PIETRUSZKA Roman Sławomir

 

9 stycznia
1997 – DOBRZYNIEWSKI Piotr
2002 – WRONKA Edward
2012 – BUKOWIECKA Wiktoria

10 stycznia
1998 – SZCZEPKOWSKI   Krzysztof
2010 – LIBIK Jan
2010 – WORONECKI Zbigniew

 

11 stycznia
2001 – MARZEC Genowefa
2009 – MALINOWSKA Danuta

 

12 stycznia
2001 – MAZUR Walery
2008 – MURAK Jan

 

13 stycznia
1996 – SZREDER Zbigniew
2000 – ZIAJA Władysław
2001 – RODZEŃ Ludwik
2008 – GORCZYŃSKI Józef

 

14 stycznia
2015 – ZAWIŁA Jerzy Jan

 

15 stycznia
1995 – SIEMIERNIK Zbigniew
2007 – MARCINIAK Andrzej

16 stycznia
2005 – KOTALA Klara
2008 – MOTYKA Teresa

 

17 stycznia
1999 – FRASZCZAK Weronika
2006 – TOKAR Henryk
2007 – STĘPCZYŃSKA Grażyna

 

18 stycznia
2001 – GRZEDZIŃSKA Stefania

  

19 stycznia
1999 – DRZEWIECKI Antoni
2009 – MILEWSKA Halina

 

20 stycznia
2014 – SZCZERBIŃSKA Danuta Henryka

21 stycznia
2005 – RYBIANÓW Artur
2013 – WIECZORKOWSKA Katarzyna Aneta

 

22 stycznia
2013 – WIŚNIEWSKI Lech Andrzej

 

23 stycznia
2014 – KRĘŻEL Waldemar

 

24 stycznia
2005 – ŚLĘŻAK Eliza

 

25 stycznia
2015 – MICHNIEWICZ Antoni

 

26 stycznia
1999 – IŻYCKI Czesław
2007 – PASTUSZKO Zdzisław

 

27 stycznia
1998 – FALECKA Marianna
2000 – GRABOWSKA Kazimiera

 

28 stycznia
2010 – WIŚNIEWSKA Wanda

 

29 stycznia
1999 – SIKORA Jan
2008 – CISEK Ryszard
2015 – KRÓWKA Aleksander Stanisław

 

30 stycznia
2000 – STAROSTA Janina

 

25Lut2013

zmarli w grudniu

1 grudnia
1995 – GRYSZCZYSZYN Anna
2004 – GOŚCINIAK Bernard
2007 – MILEWSKI Kazimierz
2008 – SMĘDRA Jan

 

3 grudnia
2009 – BOROWIK Jarosław

 

4 grudnia
2012 – WERKOWSKI Piotr

 

5 grudnia
1999 – JASKULSKI Grzegorz
2004 – JARMOLIŃSKI Adam

 

6 grudnia
2000 – KOCH Barbara

 

7 grudnia
1997 – MALINOWSKA Marianna
1997 – CHWIEDZIAK Henryk
1998 – SZEWCZYK Wiesław
2006 – MARCINIAK Zenona

 

8 grudnia
1998 – ZIÓŁKOWSKI Marcin
2008 – ŚWIŁO Zofia
2010 – KUŚ Zdzisław

 

9 grudnia
2009 – JAKUBIEL Tadeusz
2010 – WĄŻ Józef

 

10 grudnia
2009 – SKONECZNA Rozalia

 

11 grudnia
2009 – SZEWCZYK Aleksander
2010 – SŁOMIŃSKA Barbara

 

12 grudnia
2015 – HRUBY Elżbieta Stanisława

 

13 grudnia
2001 – ŻUREK Natalia

 

14 grudnia
2000 – WITKOWSKA ANNA

15 grudnia
2002 – ABRATKIEWICZ Wiesława
2006 – BEDNAREK Krzysztof
2010 – MASŁOWSKI Władysław

 

16 grudnia
2000 – WICIARZ Włodzimierz
2005 – LEGEŻYŃSKI Marian

 

17 grudnia
1996 – ZADROŻNA Ksenia
2012 – KOSIEK Helena

 

18 grudnia
1997 – WOLANIN Józef

 

19 grudnia
2004 – WIATROWSKA Stanisława

 

21 grudnia
2002 – RUDZIS Urszula
2004 – PIOTROWSKI Franciszek
2010 – ZIELIŃSKA Władysława

 

22 grudnia
2010 – MĄDROCH Józef

 

23 grudnia
2001 – SZAKIEL Jerzy

 

24 grudnia
2010 – GRZESIAK Władysława

 

26 grudnia
1996 – RZEPKA Aniela
1997 – WRONKA Jadwiga
2003 – DROSZCZ Robert

 

27 grudnia
2003 – WŁODARCZYK Zofia

 

29 grudnia
1996 – MICHALSKI Zenon
2008 – GALOCH Janina

 

30 grudnia
2004 – GRECZYŁO Marian
2006 – KUPCZYK Helena