ks. Piotr Kutkiewicz
proboszcz od 24 czerwca 2019 r.

ur. 15.10.1977 Lubin
wyświęcony: 20 maja 2006, Legnica

Ks. dr Piotr Karpiński
wikariusz od 24 czerwca 2019 r.
wyświęcony 21 maja 2005 Legnica


KSIĘŻA, KTÓRZY PEŁNILI POSŁUGĘ KAPŁAŃSKĄ W NASZEJ PARAFII:

ks. Stanisław LIGAJ
Pierwszy proboszcz

28 grudnia 1994 – 1 lipca 2012
urodzony: 19.09. 1960, Kętrzyn
wyświęcony: 1 czerwca 1985, Wrocław
aktualnie urlopowany
ks. Robert SERAFIN
proboszcz 2 lipca 2012 do 31 maja 2017 r.

ur. 18 kwietnia 1973, Zgorzelec
wyświęcony: 30 maja 1998, Legnica
ks. Jan Dochniak
proboszcz od 1 czerwca 2017 r do 31 V 2019 r.

ur. 24.07.1954 Gniechowice
wyświęcony: 19 maja 1979, Wrocław
Grzegorz KRZYSTEK
2005 – 4 sierpnia 2008
24 lipca 1968, Świebodzice
wyświęcony: 28 maja 1994, Legnica
Marek KOŚCIŃSKI
sierpnia 2008 – 27 czerwca 2011
11 lutego 1970, Trutnov (Republika Czeska)
wyświęcony: 30 maja 1998, Legnica
Piotr SIKORSKI
27 czerwca 2011 – 3 listopada 2012
12 października 1972, Lwówek Śląski
wyświęcony: 26 maja 2001, Legnica
Piotr OLSZÓWKA
wikariusz od 4 listopada 2012 – 30 czerwca 2013
urodzony: 28 września 1980, Złotoryja
wyświęcony: 26 maja 2007, Legnica
Jakub BOCHYŃSKI
wikariusz od 1 lipca 2013
urodzony: 12 grudnia 1988, Kowary
wyświęcony: 25 maja 2013, Legnica
e-mail: kubusboch@gmail.com
Ks. Mateusz Olszewski
wikariusz od 1 lipca 2016 do 23 grudnia 2016
Ks. Bartosz Och 
wikariusz od 24 grudnia 2016 r. do 24 czerwca 2019 r.
wyświęcony 22.05.2010 Legnica