3Cze2019

VII Niedziela Wielkanocna

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO
W BOGATYNI 02. 06. 2019 R.
1. Dzisiaj w naszej Parafii będziemy przeżywać I rocznicę Komunii Świętej na Mszy o godz. 12.00 a od godziny 16.30 zapraszamy wszystkich na festyn parafialny w trakcie którego będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Podczas Festynu będzie można nabyć cegiełki z których ofiary są przeznaczone na budowę naszego kościoła. Na Festyn Parafialny Zespół Caritas przygotował niespodziankę, każde dziecko które będzie na festynie otrzyma mały upominek z racji dnia dziecka.

2. Nie ma dzisiaj Mszy świętej o 17.00 a o 18.00 jest spotkanie Klas 8, 3 Gimnazjum i dorosłych przed Bierzmowaniem. Tak jak ogłaszaliśmy tydzień temu, dzisiaj będą zbierane ofiary do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na prezent dla Księdza Romana, aby 20.06 przekazać ikonę jego patrona w dniu prymicji w naszej Parafii.
3. Od soboty o 16.30 zaczęliśmy nabożeństwa czerwcowe na które serdecznie zapraszamy codziennie.

4. Spotkania w nadchodzącym tygodniu: w poniedziałek Rada Parafialna o godzinie 19.00,
We Wtorek o godz.: 16.00 schola dziecięca, w środę Odnowa w Duchu św. w czwartek po Mszy św. Wyjątkowo spotkanie Towarzystwa odbędzie się z neoprezbiterem Tomaszem po Mszy. Kancelaria w czwartek nieczynna, w piątek spotkania LSO nie będzie, ale zapraszamy na próbę Scholi dorosłych na 18.00. Przeżywamy w tym tygodniu I piątek jest okazja do spowiedzi świętej.

5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom dzieci które dzisiaj obchodzą I rocznicę Komunii Świętej oraz za ofiarę. W przyszłym tygodniu prosimy by kościół przygotowały rodziny z ulicy Zamoyskiego 28 i 30 ABCD . Bóg zapłać za posprzątanie kaplicy
w Markocicach przez Parafian z Grottgera oraz za złożoną ofiarę. Zapraszamy do sprzątania rodziny z Izerskiej, Jesiennej, Letniej, Sudeckiej, Wiosennej, Karkonoskiej.

6. Dziękujemy za wspieranie budowy naszej Świątyni zarówno modlitwą jak i składanymi ofiarami.

7. Pragniemy wszystkim Parafianom i gościom życzyć Bożego Błogosławieństwa
w przeżywanym tygodniu czerwcowym.