I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
1 marca 2020 r.

 

1) Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez parafian z rodzin z ul. Wyczółkowskiego 1-13, 13a; w przyszłym tygodniu prosimy o posprzątanie rodziny z ul. Wyczółkowskiego 19-29. Bóg zapłać za posprzątanie kaplicy w Markocicach przez Parafian z ul. Izerskiej, Jesiennej, Letniej, Sudeckiej, Wiosennej, Karkonoskiej. Za tydzień zapraszamy rodziny z ul. Nadrzecznej i Leśnej.

2) W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie Bractwo św. Józefa, we wtorek Krąg Biblijny, w środę spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w czwartek TP WSD DL, LSO katecheza liturgiczna o godz. 17.45 – zapraszamy także chłopców chętnych do służenia przy ołtarzu, w piątek dzieci I komunijne, w sobotę odwiedziny chorych, spotkanie Domowego Kościoła.

3) W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.30, natomiast w niedzielę Gorzkie Żale o 16.00. W Markocicach w każdą Niedzielę Wielkiego Postu po Mszy Świętej Gorzkie Żale.

4) Tak jak w latach ubiegłych, można składać Pity do rozliczenia 1% dla Caritas parafialnego, składając Pit za rok 2019 przynieśmy także z roku 2018, aby można było przesłać go elektronicznie do US.

5) Zachęcamy do ofiarowania Mszy Świętych za bliskich naszemu sercu tych, którzy są z nami jak i tych, którzy przekroczyli już próg wieczności.

6) Przy wyjściu z Kościoła możemy nabyć czasopisma katolickie.

7) Dziękujemy za nieustanne wspieranie budowy naszej Świątyni zarówno modlitwą jak i składanymi ofiarami. Za tydzień niedziela inwestycyjna. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia.