XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
15 września 2019

 

1)  Spotkania w nadchodzącym tygodniu po Mszy Świętej wieczornej godz. 17.45: We wtorek Krąg Biblijny, Środa Odnowa w Duchu, Świętym, kandydaci do bierzmowania kl. 8, piątek LSO, sobotę zespół Caritas.

2)  Dzisiaj tj. w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12:00 serdecznie zapraszamy do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny. Marsz wyruszy z dwóch kościołów – jedna część z kościoła Św. Apostołów Piotra i Pawła a druga z kościoła Św. Maksymiliana Marii Kolbego. Obie przejdą ulicami naszego miasta, aby na stadionie przy ul. Sportowej połączyć się i rozpocząć festyn rodzinny z wieloma atrakcjami. Nie będzie w tym dniu adoracji od godz. 16.00.

3)  W tym tygodniu wspominamy w liturgii: w środę święto św. Stanisława Kostki zakonnika, w sobotę święto św. Mateusza apostoła i Ewangelisty.

4)  Bóg zapłać za ofiary „niedzieli inwestycyjnej” na budowę naszego kościoła, zebrano na tacę 3220 oraz ofiary indywidualne 1980 zł., jeszcze raz za każdą złożoną ofiarę serdecznie dziękujemy.

5) Bóg zapłać za posprzątanie kościoła przez parafian z ul. Matejki, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Karłowicza, Różyckiego, Komedy – Trzcińskiego, Chopina i za złożoną ofiarę. Za tydzień, prosimy o pomoc w sprzątaniu Parafian z ul. Malczewskiego, Chełmońskiego. Dziękujemy także za posprzątanie kaplicy w Markocicach Parafianom z ul. Izerskiej, Jesiennej, Letniej, Sudeckiej, Wiosennej, Karkonoskiej. Za tydzień prosimy o pomoc w sprzątaniu Parafian z ul. Nadrzecznej i Leśnej.

6)   Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

7)  Naszym Parafianom, życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej, wstawiennictwa naszego patrona: św. Maksymiliana.