XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
10 listopada 2019

 

1)  Trwamy w modlitwie Wypominkowej za naszych zmarłych, nabożeństwa codziennie o 16.30.

2)  Dzisiejsza taca jest przeznaczona na prace budowlane. Dzisiaj też poświęcimy opłatki, które Od przyszłego tygodnia będą roznoszone do naszych domów opłatki, uzyskane środki pragniemy przeznaczyć na wykończenie pomieszczeń kościelnych. W najbliższym czasie będziemy powiadamiać osoby zaangażowane o możliwości odbioru opłatków. Dziękujemy za wszelką życzliwość, modlitwę i pomoc.

3)  Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

4)  W poniedziałek Święto Niepodległości Msze Święte o godz. 7:30, 10:30, 17:00 i o godz. 9:00 w Markocicach. W tym dniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

5)  Spotkania w nadchodzącym tygodniu: we wtorek o godz. 18.00 schola dzieci i młodzieży, krąg biblijny o godz. 17.45. W Środę po Mszy Odnowa w Duchu Świętym spotkania w grupach, spotkanie kandydatów do bierzmowania – katecheza w parafii kl. 8. W Czwartek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie LSO.

6)  Chcemy podziękować Parafianom z ul. Wyczółkowskiego 19, 21, 23, 25, 27, 29 za pomoc przy sprzątaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę. W najbliższą sobotę po porannej Mszy św. zapraszamy do porządków Parafian z ul. Słowiańskiej i Warszawskiej. Dziękujemy także, za posprzątanie kaplicy w Markocicach Parafianom z ul. Głównej za złożoną ofiarę i zapraszamy do porządków Parafian z ul. Głównej do Pani Koperwas

7)  Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

8)  Naszym Parafianom, życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej, wstawiennictwa naszego św. patrona.