Ogłoszenia duszpasterskie

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
OGŁOSZENIA PARAFIALNE
21 lipca 2019

1)   W tym tygodniu w liturgii wspominamy w poniedziałek święto św. Marii Magdaleny, we wtorek św. Brygidy Patronki Europy, w czwartek św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa. W dniu św. Krzysztofa o godz. 17.00 i w najbliższą niedzielę o godz. 10.30 poświęcenie pojazdów.

2) Dziękuję za posprzątanie kościoła parafialnego rodzinom z ul. Słowiańskiej i Warszawskiej. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Styki i Olgi Boznańskiej.

3)  Dziękuję również za troskę o kaplicę w Markocicach oraz ofiarę parafianom z ul. Górnej i proszę o pomoc w sprzątaniu w najbliższą sobotę mieszkańców z ul. Fałata.

3)  Z prac budowlano remontowych w minionym tygodniu rozebrano część dachu od ulicy i zabezpieczono, przygotowywane do dalszego ocieplenia oraz położenia tynku, także wygładzona została część dolnej ściany i przygotowana do malowania.

4)  Można zapisać się do grupy duchowego uczestnictwa, proszę uczynić to w zakrystii

5)  Serdecznie zapraszam na odpust parafialny św. Maksymiliana dnia 14 sierpnia na godz. 18.00. Mszę Świętą Odpustową będzie sprawował i homilię wygłosi ks. Dominik Słowiński z parafii św. Józefa Robotnika ze Zgorzelca.

6)  Naszym parafianom i gościom życzymy wielu łask Bożych na kolejny tydzień.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Żurek Mateusz

Szczepankiewicz Joanna

kawaler

panna

Bogatynia

Wrocław

07.07; 14.07; 21.07

Nowakowski Sławomir

Walczak Kinga

kawaler

panna

Opolno-Zdrój

Opolno-Zdrój

21.07; 28.07; 04.08

Skóra Grzegorz

Breś Klaudia

kawaler

panna

Bogatynia

Bydgoszcz

21.07; 28.07; 04.08

Cisek Jakub

Kempska Agnieszka

kawaler

panna

Bogatynia

Bogatynia

21.07; 28.07; 04.08

Ktokolwiek wiedziałby, iż jakieś przeszkody wzbraniają tym osobom zawarcie związku małżeńskiego ma obowiązek zawiadomić o tym miejscowych Duszpasterzy.