niedziela, 21 kwietnia, 2024
AktualnościBez kategoriiInformacje ParafiaIntencjeKancelariaKontaktParafiaPatronPielgrzymkiPielgrzymki - WycieczkiPisma KuriaRekolekcje Wieli PostSakramentyWażne PismaWspólnotyWydarzeniaZaproszenia

Epilog Pielgrzymki w Legnickim Polu 15.10.2022 r.

Dnia 15.10.2022 roku wraz wyruszyła pielgrzymka z Bogatyni najpierw do Legnickiej Katedry, a później do Legnickiego Pola. Cały autokar dzieci, młodzieży i dorosłych wyruszył wraz z ks. Łukaszem Świerbniakiem – wikariuszem naszej parafii, dołączył do pielgrzymki ks. dziekan Ryszard Trzósło. Jak zawsze można było liczyć na nasze katechetki p. Annę Szubert i p. Maję Czarniecką. W Epilogu Pieszej Pielgrzymki Legnickiej  do Legnickiego Pola udział wzięło ok. 200 osób w tym 50 osób z naszej parafii. Uczestniczy wzięli udział we Mszy Świętej pod przewodnictwem ks. Piotra Kota, wikariusza biskupiego ds. ewangelizacji i formacji chrześcijańskiej.