sobota, 20 lipca, 2024
Bez kategorii

Informacje dotyczące organizacji przebiegu Świętego Triduum Paschalnego w naszej Parafii

  1. Od Niedzieli Palmowej do Wielkiego Wtorku włącznie rozpoczynamy zapisy imienne osób, które pragną uczestniczyć w modlitwie o godz. 18.30 w Wielki Czwartek i Wielki Piątek oraz o godz. 20.00 w Wielką Sobotę.
  2. Przy zapisie na listę należy podać swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Należy również zapamiętać i zapisać sobie numer losu z listy.
  3. W Wielki Wtorek o godz. 20.00 zostanie przeprowadzone losowanie 45 osób na każdy dzień Świętego Triduum Paschalnego oddzielnie.
  4. Informacje o wynikach losowania zostaną opublikowane na stronie Internetowej i Facebooku Parafii zgodnie z zasadami RODO według następującego schematu:
  5. Dzień Triduum Paschalnego i przypisane do niego wylosowane numery losu. Postaramy się również wylosowanym osobom wysłać wiadomość tekstową „SMS” na telefon.
  6. W związku z powyższym należy raz zapisać się na imienną listę, natomiast losowanie będzie oddzielne na każdy dzień Triduum.
  7. Mając na uwadze obecne restrykcje prezentowany sposób doboru uczestników Liturgii uważamy za najbardziej obiektywny i liczymy na zrozumienie i współpracę.
  8. Zawsze jednak istnieje możliwość dla każdego uczestniczenia w Triduum w przestrzeni otwartej na zewnątrz Kościoła.

 

Serdecznie zapraszamy