sobota, 15 czerwca, 2024
Wydarzenia

W naszej parafii odbyły się rekolekcje adwentowe

W dniach 11-14 grudnia 2022 r. w naszej parafii odbyły się Rekolekcje Adwentowe. Rekolekcje rozpoczęły się w niedzielę. Pojawiło się na nich wielu naszych parafian oraz goście. Każdy dzień rekolekcji adwentowych to Msza Święta i wspólne konferencje, na których rozważane było Słowo Boże dotyczące poszczególnych sfer Życia Duchowego, a szczególnie rodziny i grzechu. Każdy uczestnik miał możliwość przeżywać swoje życie „na nowo” i zastanowić się w jaki sposób w życiu doświadcza Bożej miłości. 

Na zakończenie rekolekcji przyjęliśmy Boże błogosławieństwo i zawierzyliśmy Matce Najświętszej nasze życie, nasze rodziny i naszą parafię, a Jej Syna Jezusa Chrystusa, który niebawem się narodzi, uznaliśmy za naszego Pana i Zbawiciela. Rekolekcje były radosnym spotkaniem z Maryją, Panem Bogiem oraz drugim człowiekiem. Mamy nadzieję, że przyniosą one w naszej parafii obfite owoce.