sobota, 15 czerwca, 2024
Zaproszenia

ZAPROSZENIE NA ODPUST PARAFIALNY

Zapraszamy na przeżycie święta parafialnego. Odpust parafialny jest doroczną uroczystością rodziny parafialnej związaną ze świętem patronalnym parafii lub kościoła. Dzień odpustu parafialnego jest także związany z możliwością uzyskania daru duchowego jakim jest odpust zupełny, czyli darowanie wszystkich kar doczesnych za popełnione grzechy. Warunkiem koniecznym jest wyzbycie się przywiązania do grzechu, który nas oddala od naszego Ojca Niebieskiego. Powinniśmy również pojednać się z naszymi bliźnimi, przebaczyć im wszystko, jak Bóg przebacza nam. Odpust parafialny to czas na zadumę i zastanowienie się nad naszym życiem, naszym celem do którego zdążamy.

Kościół Chrystusowy jest tą wspólnotą, która łączy i daje moc do działania. Sam Jezus czeka na ciebie. Zrób ten krok w kierunku nieba.

Serdecznie zapraszamy na uroczystość odpustową, która odbędzie się w niedzielę, 13 sierpnia. Uroczystość odpustowa rozpocznie się Mszą świętą o godz.12.00 w kościele parafialnym którą, poprowadzi ks. Tomasz BUNIKOWSKI -wikariusz parafii św. ap. Piotra i Pawła w Bogatyni