sobota, 20 lipca, 2024
Wydarzenia

IV UWIELBIENIE I SŁOWO WIARY

W dniach 15 i 16 Września w naszej parafii swoją wiarą dzielił się Arkadiusz Łukasz Łodziewski. Arkadiusz Łodziewski to cieszący się coraz większą popularnością autor poradników religijnych. Po odniesieniu dużego sukcesu jego pierwszej, bestsellerowej publikacji zatytułowanej „Boży poradnik antydepresyjny” pisarz zdecydował o stworzeniu jego kontynuacyjnych tomów – „Boży poradnik zwycięstwa nad lękiem” oraz „Boży poradnik odzyskiwania radości”.

Arkadiusz Łodziewski jest jednym z najbardziej znanych ewangelizatorów w Polsce, zyskującym popularność również w wielu miejscach za granicą. Pisarz podróżuje po Europie, odwiedza liczne kościoły, gdzie głosi dobre słowo. Autor ten angażuje się również w wiele wydarzeń kulturalno-religijnych, jak przykładowo targi książki katolickiej czy też Światowe Dni Młodzieży. Podczas tych zorganizowanych w Krakowie w 2016 roku odbył wystąpienia m.in. na terenie Łagiewnik, na Kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także w kościołach salwatoriańskich.
Arkadiusz Łodziewski odnosi bardzo duże sukcesy jako autor książek. Pisarz zadebiutował w 2015 roku tytułem „Boży poradnik antydepresyjny”, który skierował do wszystkich cierpiących, zagubionych, a także tych, którzy utracili w swoim życiu wiarę i nadzieję. Książka błyskawicznie wzbudziła duże zainteresowanie, co zaowocowało równie wysokim poziomem sprzedaży i rychłym utorowaniem sobie drogi na listy bestsellerów.
Podczas krakowskich ŚDM w 2016 roku poradnik trafił w ręce papieża Franciszka, który nie omieszkał później w swoich wystąpieniach kilkukrotnie zaczerpnąć cytatów z tejże publikacji. Debiutancka publikacja Arkadiusza Łodziewskiego odniosła także sukces jeśli chodzi o skuteczność jej treści. Od czasu jej wydania autor otrzymał kilkaset wiadomości od czytelników, którzy dawali świadectwo swojego uzdrowienia. Wśród nich znalazł się pewien biznesmen, za sprawą którego publikacja została przetłumaczona na język angielski, a następnie wydana w krajach anglojęzycznych, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Australii.
Już w trakcie prac wydawniczych nad pierwszą książką Arkadiusza Łodziewskiego powstawał materiał na jego drugi poradnik. Ostatecznie do jego zebrania i złożenia zmotywował autora sukces debiutu. Druga w dorobku pisarza książka zatytułowana „Boży poradnik zwycięstwa nad lękiem” ukazała się w 2016 roku. Jest ona pod względem treściowym kontynuacją poprzedniej publikacji. Tu również autor namawia do zaufania Bogu i zawalczenia o swoje życie duchowe. Arkadiusz Łodziewski wspiera swoich czytelników w pokonywaniu lęków i słabości, a także korzystaniu z siły swojej wiary, która potrafi zdziałać cuda. Zamieszczone w poradniku rozważania umożliwiają „duchowe przebudzenie”, co w dalszej perspektywie prowadzi do szczęścia. Podobnie jak pierwszy poradnik, tak również jego kontynuacja zdobyła duże uznanie czytelników i szybko stała się bestsellerem. W 2017 roku wydany został trzeci tytuł autorstwa Arkadiusza Łodziewskiego pod tytułem „Boży poradnik odzyskiwania radości”. Na 2018 rok pisarz zapowiedział premierę swojej czwartej książki.
CZEKAMY NA 4 CZĘŚĆ I DZIĘKUJEMY ZA SŁOWO, MODLITWĘ I WYZNANĄ WIARĘ