niedziela, 21 kwietnia, 2024
Zaproszenia

Peregrynacja obrazu św. Józefa 3 – 10 lipca 2021r.

 

W najbliższych dniach, dzięki zaplanowanej peregrynacji obrazu, naszym przewodnikiem i gościem parafii, dekanatu będzie św. Józef Opiekun Rodziny, którego w tym roku Ojciec Święty Franciszek poleca jako wzór do naśladowania. On swoim ojcowskim sercem pełnym miłości, czułości i odwagi prowadzi nas do Jezusa Chrystusa, u boku którego jest Maryja, Matka Syna Bożego. Tak więc w Roku Rodziny mamy szansę, aby omodlić życie małżeńskie i rodzinne.

Czas peregrynacji rozpocznie się 3 lipca 2021 r. przywitaniem obrazu około godz. 16.30, a następnie sprawowana będzie Eucharystia. W naszej parafii pozostanie obraz z wizerunkiem św. Józefa do 10 lipca – gdzie każda parafia Dekanatu Bogatynia będzie miała okazje wraz ze swoim Duszpasterzem nawiedzić, pomodlić się oraz sprawować Eucharystię polecając Opiekunowi Rodzin wszystkie sprawy życia rodzinnego, parafialnego i osobistego.

W tym duchu chcemy przeżyć w naszej parafii czas peregrynacji. Zaproponowane nabożeństwa będą owocne tylko wtedy, gdy z wiarą i otwartym sercem staniemy na modlitwie. Przychodźmy do św. Józefa i przyprowadzajmy innych, niech za jego przyczyną odnowi się życie duchowe naszej parafialnej rodziny.