sobota, 15 czerwca, 2024
Bez kategorii

ŻYCZENIA NA ŚWIĘTA NARODZENIA PAŃSKIEGO

Cóż masz, niebo nad ziemiany? Bóg porzucił szczęście Swoje
Wszedł między lud ukochany, dzieląc z nim trudy i znoje;
Nie mało cierpiał, nie mało,żeśmy byli winni sami,
A Słowo Ciałem się stało 
i mieszkało między nami.

Drodzy Parafianie, Goście i Sympatycy naszej Parafii.

W tym szczególnym dniu, w którym wydarzył się niezwykły cud – małe dzieciątko Jezus zmieniło dzieje świata, raz na zawsze wyznaczając jego cele, chcemy złożyć wszystkim naszym parafianom najserdeczniejsze życzenia!

Życzymy otwartości serca na rodzącego się wciąż na nowo Boga, który chce nas wciąż pokrzepiać i przemieniać na lepsze. Niech Pan Was umacnia swoim pokojem i nadzieją, abyście mogli się Nimi dzielić wszędzie tam, gdzie ich brak. Niech wnosi radość, tam gdzie tyle realnych smutków. Niech Was obdarzy prawdziwym światłem, które nadaje sens temu, co trudne i niezrozumiałe. Niech Wasze codzienne życie przepełni Boża miłość płynąca z Betlejem.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, a nadchodzący Nowy Rok 2024 niech przyniesie wiele łask oraz doświadczania każdego dnia Bożej mocy.

Z pamięcią w modlitwie,
ks. Piotr Kutkiewicz – proboszcz
ks. dr Łukasz Świerniak – wikariusz

 

Szopka Bogatynia i Markocice